+90 482 312 37 36

Sosyal Medyada Biz}

Hakkımızda

NURMAR İNŞAAT  –  HAKKIMIZDA

Nurmar İnşaat, 2000 yılından bugüne Güneydoğu Anadolu bölgesinde binlerce daire, çok sayıda işyeri, kamu ve özel konut projesi, okul ve plaza inşaatının yapımında önemli rol almıştır.
Kuruluşundan bugüne, sektöründe sadece konut değil yaşam alanı oluşturma anlayışıyla binlerce kişinin yaşamına değer katarak, müşterileriyle kurduğu uzun soluklu güven ilişkisi ile fark yaratarak büyümeye devam etmektedir.
Kuruluşundan bugüne bilgi, birikim ve deneyimini estetik, teknoloji, lüks ve konfor ile birleştirerek bugüne kadar imza attığı tüm projelerinde satıştan sonra da her zaman yatırımcıların yanında oldu.
Firmamız Ar-Ge çalışmalarına büyük önem vermekte olup küresel sektörde müşterilerini her zaman bir adım önde tutma yetisini ön planda tutmaktadır.
Misyon
İnsana ve doğaya; saygı ve sevgi felsefesini benimseyerek birey ve toplumun yaşam kalitesini ve refahını yükseltmek, mimari ve teknolojideki en güncel gelişmeleri yakından takip edip uygulayarak hayatı kolaylaştıran tasarımlara imza atmak, yatırımcılar için her zaman doğru ve güvenilir yatırım fırsatları oluşturmak ve sunduğumuz hizmetin her aşamasında koşulsuz müşteri memnuniyetine ulaşmaktır.

Vizyon
Yenilikçi, akılcı ve sorumluluk ilkelerini benimseyerek yurt içinde ve yurt dışında doğru zamanda, doğru yerde, doğru projelerle, garantili yatırım sunan lider inşaat şirketi olmak.